Akcie

 

Neváhajte využiť svoje benefity v zdravotnej poisťovni, pretože aj my sme zmluvnými partnermi všetkých zdravotných poisťovní(Dôvera, Union, VšZP). 

Pripravili sme pre Vás aj rôzne zľavy a zvýhodnenia na okuliarové šošovky aj dioptrické rámy.

 

 

Zľava na multifokálne okuliarové šošovky:

Ľudia, ktorí používajú rôzne dioptrie na rôzne vzdialenosti určite ocenia výhody multifokálnych okuliarov. Je to najpohodlnejšie riešenie, lebo človek nemusí striedať až 3 okuliare! (diaľka,PC,čítanie) Pre nich – pre Vás – máme zvýhodnenú ponuku 1+1 Varilux. Varilux – jedny z najinovatívnejšich, najkvalitnejších typov multifokálov. Nosíme minimálne 6 párov topánok, na rôzne príležitosti. Prečo by sme nosili iba jedny okuliare – až 12-14 hodín denne, 365 dní v roku – na všetky naše aktivity? Pri využití tejto ponuky dostanete pri kúpe jedného páru Varilux multifokálov druhý pár zadarmo – buď ten istý typ, alebo si môžete zvoliť riešenie na dlhodobú interiérovú prácu, alebo naopak špeciálne multifokály na šoférovanie.

Akcie

Zľava 30% na skladové sklíčka ZEISS

Zaslúžite si špičku!

Okuliarové sklá nemeckej značky Zeiss – Clearview –  sú vyrobené Freeform technológiou. Point-by-point optimalizácia – proces využívajúci 700 parametrov v každom designe šošovky, vďaka čomu nositelia zažívajú excelentnú ostrosť videnia od stredu okuliarovej šošovky až po jej perifériu. Šošovky sú plochšie, tenšie a oveľa estetickejšie, ako tradičný jednoohniskový design. 

Dostupné ako číre, samozafarbujúce, ale aj s ochranou proti škodlivému modrému svetlu. Všetky Zeiss okuliarové sklíčka majú aj ochranu UV žiarenia až UV400. 

SlovakiaHungary