Akcie

 

Nie sme zástancovia veľkých percentuálnych zliav. Systém tohto typu predaja okuliarov, ale aj čohokoľvek, má v pozadí otázky. Pri zľavách typu 60-70% niečo nemôže byť v poriadku.

Preferujeme skôr korektnosť. Ponúkame našim zákazníkom – Vám – kvalitné produkty v primeraných cenách. Zaručujeme pôvod okuliarových rámov, slnečných okuliarov, a v neposlednom rade pôvod toho najpodstatnejšieho – okuliarových šošoviek. U nás dostanete ten typ skla, ktorý si naozaj aj zvolíte. A za to aj ručime.

Samozrejme ponúkame aj my rôzne zľavy. Oči, náš zrak je to najdôležitejšie čo máme, preto sme pre Vás pripravili reálne zvýhodnenia.

 

Zľava na multifokálne okuliarové šošovky:

Ľudia, ktorí používajú rôzne dioptrie na rôzne vzdialenosti určite ocenia výhody multifokálnych okuliarov. Je to najpohodlnejšie riešenie, lebo človek nemusí striedať až 3 okuliare! (diaľka,PC,čítanie) Pre nich – pre Vás – máme zvýhodnenú ponuku 1+1 Varilux. Varilux – jedny z najinovatívnejšich, najkvalitnejších typov multifokálov. Nosíme minimálne 6 párov topánok, na rôzne príležitosti. Prečo by sme nosili iba jedny okuliare – až 12-14 hodín denne, 365 dní v roku – na všetky naše aktivity? Pri využití tejto ponuky dostanete pri kúpe jedného páru Varilux multifokálov druhý pár zadarmo – buď ten istý typ, alebo si môžete zvoliť riešenie na dlhodobú interiérovú prácu, alebo naopak špeciálne multifokály na šoférovanie.

Akcie

Zľava na jednoohniskové šošovky:

Najpohodlnejším riešením refrakčnej vady oka v mladšom veku (cca. do 40 rokov) sú jednoohniskové šošovky. Avšak aj pri tohto typu okuliarových skiel sú obrovské rozdiely. Podľa celosvetových štatistík sa najviac predávajú skladové okuliarové sklá: to znamená, že výrobca ich vyrobil vopred, podľa štandardizovaných parametrov konvenčnou technológiou, a drží ich na svojom sklade. Nie je s tým ani žiaden problém, tí poprední výrobcovia ich majú naozaj kvalitné. Avšak pri vyšších dioptriách, alebo v prípade zložitejších cylindrických hodnôt neposkytujú 100 percentný zrakový zážitok. Pri aktuálnom trende dioptrických okuliarov – kde sú obľúbené čím väčšie tvary – tie okuliarové šošovky podávajú skreslený, rozmazaný obraz v okrajoch, a tým môžu zapríčiniť bolesť hlavy. Najlepšou voľbou sú výrobné okuliarové šošovky. Prispôsobia sa na mieru zákazníka: podľa individuálnych parametrov rámu, fyziologických vlastností nositeľa vyrábané s najnovšou freeform technológiou. Podajú ten najkvalitnejší možný vizuálny zážitok. Tieto výrobné okuliarové sklíčka môžete mať v akcií 1+1. Rozhodnite sa pre kvalitné videnie, a my so spoločnosťou Essilor Vás obdarujeme druhým párom zadarmo. Jedny okuliare jednoducho v dnešnej dobe nestačia!

Akcie

VIANOČNÁ AKCIA 2022

Jedny okuliare naozaj nikdy nestačia! Preto sme Vám pripravili špeciálnu zľavu 50% na Vaše náhradné okuliare. 

Podmienky akcie:

Zľava 50% sa vzťahuje na náhradné okuliare pri nákupe dvoch kompletných okuliarov v optike Style Optik Oros – Rožňava/Tornaľa. Zľava sa odpočita z kompletnej ceny lacnejších okuliarov. Akcia sa vzťahuje na dioptrické rámy do hodnoty 90€ a dioptrické sklá, odľahčené, číre s antireflexnou a hydrofóbnou úpravou v hodnote 2×18€. Akcia sa vzťahuje len na totožné dioptrie a zábrusné parametre. /pre jednu osobu/. Akcia sa nekombinuje s inými akciami.

Príklad zľavy:

Zákazník si zakúpi okuliarový rám v hodnote 105€ so sklíčkami v hodnote 2×18€ a zábrusným poplatkom 4€. Ako druhý rámik si vybral rámik v hodnote 89€ so sklíčkami v hodnote 2×18€ a zábrusom 4€. Kompletná cena dvoch okularov je 274€, z toho dostane zľavu 50% na druhé okuliare v hodnote 64,50€ Zákazník kompletne zaplatí za 2 okuliare 209,50€ /namiesto 274€/.

Akcia platí od 28.11.2022 do 31.12.2022 v optike Stayle Optik Oros Rožňava – Tornaľa

Akcie
SlovakiaHungary