Akcie

 

Nie sme zástancovia veľkých percentuálnych zliav. Systém tohto typu predaja okuliarov, ale aj čohokoľvek, má v pozadí otázky. Pri zľavách typu 60-70% niečo nemôže byť v poriadku.

Preferujeme skôr korektnosť. Ponúkame našim zákazníkom – Vám – kvalitné produkty v primeraných cenách. Zaručujeme pôvod okuliarových rámov, slnečných okuliarov, a v neposlednom rade pôvod toho najpodstatnejšieho – okuliarových šošoviek. U nás dostanete ten typ skla, ktorý si naozaj aj zvolíte. A za to aj ručime.

Samozrejme ponúkame aj my rôzne zľavy. Oči, náš zrak je to najdôležitejšie čo máme, preto sme pre Vás pripravili reálne zvýhodnenia.

 

Zľava na multifokálne okuliarové šošovky:

Ľudia, ktorí používajú rôzne dioptrie na rôzne vzdialenosti určite ocenia výhody multifokálnych okuliarov. Je to najpohodlnejšie riešenie, lebo človek nemusí striedať až 3 okuliare! (diaľka,PC,čítanie) Pre nich – pre Vás – máme zvýhodnenú ponuku 1+1 Varilux. Varilux – jedny z najinovatívnejšich, najkvalitnejších typov multifokálov. Nosíme minimálne 6 párov topánok, na rôzne príležitosti. Prečo by sme nosili iba jedny okuliare – až 12-14 hodín denne, 365 dní v roku – na všetky naše aktivity? Pri využití tejto ponuky dostanete pri kúpe jedného páru Varilux multifokálov druhý pár zadarmo – buď ten istý typ, alebo si môžete zvoliť riešenie na dlhodobú interiérovú prácu, alebo naopak špeciálne multifokály na šoférovanie.

Akcie

Zľava na jednoohniskové šošovky:

Najpohodlnejším riešením refrakčnej vady oka v mladšom veku (cca. do 40 rokov) sú jednoohniskové šošovky. Avšak aj pri tohto typu okuliarových skiel sú obrovské rozdiely. Podľa celosvetových štatistík sa najviac predávajú skladové okuliarové sklá: to znamená, že výrobca ich vyrobil vopred, podľa štandardizovaných parametrov konvenčnou technológiou, a drží ich na svojom sklade. Nie je s tým ani žiaden problém, tí poprední výrobcovia ich majú naozaj kvalitné. Avšak pri vyšších dioptriách, alebo v prípade zložitejších cylindrických hodnôt neposkytujú 100 percentný zrakový zážitok. Pri aktuálnom trende dioptrických okuliarov – kde sú obľúbené čím väčšie tvary – tie okuliarové šošovky podávajú skreslený, rozmazaný obraz v okrajoch, a tým môžu zapríčiniť bolesť hlavy. Najlepšou voľbou sú výrobné okuliarové šošovky. Prispôsobia sa na mieru zákazníka: podľa individuálnych parametrov rámu, fyziologických vlastností nositeľa vyrábané s najnovšou freeform technológiou. Podajú ten najkvalitnejší možný vizuálny zážitok. Tieto výrobné okuliarové sklíčka môžete mať v akcií 1+1. Rozhodnite sa pre kvalitné videnie, a my so spoločnosťou Essilor Vás obdarujeme druhým párom zadarmo. Jedny okuliare jednoducho v dnešnej dobe nestačia!

Akcie

Super vianočná ponuka na multifokálne okuliare

Najlepší čas na nové multifokálne okuliare. Progresívne okuliarové šošovky Varilux Physio 3. generácie patria medzi tie najkvalitnejšie multifokály na celom svete. Najnovšie technológie, až 8 špičkových patentov pri výrobe, prémiové povrchové úpravy a odľahčené materiály a jeden z najväčších výrobcov okuliarových šošoviek Essilor zaručujú ten najkvalitnejší zrakový zážitok, a to na všetky vzdialenosti! Doprajte si najvyššiu kvalitu, teraz za cenu základného typu. 

Akcie
SlovakiaHungary